(81) 473 13 35535 978 855info@rendor.pl+48 81 745 27 77

O Firmie

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do działów inwestycji oraz utrzymania ruchu w przemyśle. W długofalowej współpracy  najważniejsza  jest dla nas satysfakcja naszych kontrahentów z proponowanych rozwiązań.

Firma powstała w 1999 roku. Z przemysłem i maszynami mamy do czynienia od roku 1986, kiedy rozpoczęliśmy studia na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej , specjalność Technologia Budowy Maszyn- specjalizacja Przetwórstwo Tworzyw Wielkocząsteczkowych.  Od 1992 roku  mamy stały kontakt z polimerami przemysłowymi. Nasze  początki  w branży uszczelnień przemysłowych i kompozytów przemysłowo-remontowych  sięgają roku 1995, kiedy zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia  pracując w jednej z najlepszych firm konsultingowo-technicznych  w  Polsce.

Od początku swojej działalności RENDOR  współpracuje z  renomowanymi światowymi firmami. Mamy wypracowane szerokie kontakty i dostęp do najnowszych światowych  technologii.  Naszymi najważniejszymi partnerami są czołowe firmy z branży uszczelnień oraz polimerów przemysłowych.

W roku 2003 otrzymaliśmy przedstawicielstwo amerykańskiej firmy SLADE Inc. na unikalne i opatentowane uszczelnienia  grafitowe PYRO-TEX.  www.slade-inc.com

Współpracujemy także na zasadzie  wyłączności z brytyjska firmą, pionierem polimerów przemysłowych Resimac Ltd. Knaresborough Technology Park. www.resimac.co.uk

W roku 2004 inwestując w nowoczesne maszyny,  jako współudziałowcy w KRAJ-RENDOR Sp. z o.o.  z siedzibą w Sosnowcu, uruchomiliśmy produkcję  uszczelnień  przemysłowych. Bariera odległości, odmienne standardy biznesowe oraz różne wizje rozwoju spółki spowodowały, że współpraca nie przetrwała próby czasu. W 2009r  spółka KRAJ-RENDOR  została postawiona w stan likwidacji.

W 2011r  rozpoczęliśmy prace nad  powstaniem  Centrum Usługowo- Handlowo-Produkcyjnego  w Puławach.  Miejsce to jest szczególne  ze względu na położenie na  terenie  jednego  z największych zakładów chemicznych w Europie.  Wykonywane prace w GRUPIE AZOTY S.A. – Zakładach  Azotowych  Puławy S.A.,   umożliwiają nam  zbieranie nowych, najważniejszych i  nieocenionych  doświadczeń  z zakresu  napraw i zabezpieczeń stali oraz betonu w  wysokiej agresji chemicznej  i  temperaturze.  Na terenie kraju  pracują nasi  specjaliści z oddziałów regionalnych  przygotowani  do  odpowiedzi  na Państwa  potrzeby i oczekiwania. Staramy się zagwarantować najwyższą jakość produktów i świadczonych usług na każdym etapie współpracy.

      Obecnie swoją pozycję zawdzięczamy tradycji i doświadczeniom zgromadzonym w ciągu kilkunastu lat pracy.

© 2016 RENDOR
Stworzone przez ITCent
fb youtube