(81) 473 13 35535 978 855info@rendor.pl+48 81 745 27 77

DOŁĄCZ DO NAS

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS ? – SPRAWDŹ AKTUALNE OFERTY PRACY

Zapraszamy do współpracy firmy z branży przemysłowej.  Poszukujemy partnerów serwisowych zainteresowanych wykonywaniem usług z zakresu aplikacji kompozytów polimerowych oraz handlem materiałami z naszej oferty produktowej. Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń gwarantujemy  pomoc i rzetelne doradztwo techniczne w zakresie wykonawstwa, profesjonalizm oraz  efekt końcowy zadawalający klienta. Dodatkowo oferujemy preferencyjne ceny zakupu materiałów oraz przeszkolenie brygad remontowych. Naszym celem jest długofalowa współpraca dająca  satysfakcję  i korzyści  dla wszystkich stron w tym obiorców końcowych naszych materiałów i usług.

Poszukujemy osoby kreatywnej, ambitnej, chętnej do ciężkiej pracy z nastawieniem na długofalowy sukces.

NASZE OCZEKIWANIA: Wykształcenie wyższe techniczne; Zdolności interpersonalne (umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, budowy relacji); Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów; Dyspozycyjność ( pracy  w nienormatywnych godzinach, w przypadku dalszych wyjazdów z możliwością noclegu poza miejscem zamieszkania ); Kreatywność.

OFERUJEMY: Samodzielność i atrakcyjny system wynagradzania; Wsparcie techniczne;  Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną.

ZAPEWNIAMY NASTĘPUJĄCE NARZĘDZIA PRACY: Samochód służbowy; Laptop; Telefon komórkowy.

Poszukujemy pracownika do grupy serwisowej wykonującej  aplikację kompozytami polimerowymi.

Jeżeli zależy Ci na pracy w firmie działającej w przemyśle, doceniającej zaangażowanie swoich pracowników oraz ich wkład w rozwój prześlij swoje CV  wraz z listem motywacyjnym na info@rendor.pl . Gdy spełnisz nasze oczekiwania zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną po której możesz rozpocząć nowy etap kariery zawodowej.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas lub masz inny pomysł na współpracę, którym chcesz się podzielić -zapraszamy.

© 2016 RENDOR
Stworzone przez ITCent
fb youtube