(81) 473 13 35535 978 855info@rendor.pl+48 81 745 27 77

Uszczelnienia PYRO-TEX

Specjalny kompozyt metalowo-grafitowy po przeformowaniu tworzy monolityczną uszczelkę.

Ze względu na unikalną budowę i skład, materiał można stosować na krytycznych dla grafitu parametrach roboczych. Uszczelka posiada większość zalet uszczelek metalowych oraz powrót elastyczny uszczelek grafitowych zwiększony o powrót sprężysty sprężyny płytkowej.  Opatentowana konstrukcja, stanowi nowoczesne i niezawodne uszczelnienie zgodne z obecną tendencją do stosowania uszczelnień najpewniejszych ruchowo tj. rozwiązań na bazie metalu.

PYRO-TEX jest bezkonkurencyjny w miejscach, w których demontaż urządzeń pod aplikację tradycyjnych uszczelek lub uszczelek segmentowych jest kłopotliwy, czasochłonny i kosztowny.

Uszczelnienia PYRO-TEX zarówno w postaci taśmy jak i uszczelki z płyty dają się zamontować wszedzie tam gdzie otwór (właz) montażowy jest mniejszy od wymiarów złącza kołnierzowego (np. walczak). Dodatkowa taśmę można zakładać  w miejscach gdzie do aplikacji wystarczy jedynie  poluzowanie śrub, szpilek  umożliwiające przeciągnięcie taśmy między śrubami. Sposób ten nie wymaga demontażu pokryw, korpusów, dennic i itp. dużych  elementów. Taśma RT GP PYRO-TEX jest doskonałą alternatywą dla uszczelek segmentowych, bowiem standardowa długość taśmy umożliwia uszczelnienie złącza o długości ponad 7,5 m co odpowiada średnicy ok. 2,5m.

pyro-tex turbina   pyro-tex wymiennik  Wymiennik 13   wymiennik 1 RT GP PYRO-TEX taśma uszczelniająca PYRO-TEX  RT GP PYROTEX 2  RT GP PYROTEX 1 tasma_pyrotex_sciskanie

REKOMENDOWANE MATERIAŁY :

RT GP 6  PYRO-TEX

RT-GP 8 PYRO-TEX

RT-GP 10 PYRO-TEX

RT-GP 13 PYRO-TEX

RT-GP 14 PYRO-TEX

RT-GP 16 PYRO-TEX

RT-GP 19 PYRO-TEX

© 2016 RENDOR
Stworzone przez ITCent
fb youtube